Firma Profili Hakkımızda

3M KAYIŞ DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ. 33 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli teknik personeli ile ülke çapında hizmet veren, değirmen makina imalatçıları ve birçok endüstriyel uygulamaları için güç ve hareket aktarma organları alanında gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında kendini kanıtlamış birçok markanın en kaliteli ürünlerini uzman kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunmakta, benimsediği kalite anlayışı, müşteri memnuniyetine dayanan hizmet prensibi, sektöründeki tecrübesi ve mühendis kadrosunun teknik desteği sayesinde Türk sanayisinin gelişimine ve işleyişine katkıda bulunmaya, ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı güç aktarma ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

        “En iyi bildiğimiz işi yapıyor; erdemli ve dürüst ilkelerimiz ışığında geleceğe yürüyoruz…”

Bugün, hizmet sunmakta olduğumuz sayısı günden güne artan işletmelerin, farklı alanlarda ve farklı boyutlarda olsalar da, tamamının ortak hedefi maliyetlerini azaltırken verimliliklerini arttırarak daha rekabetçi olabilmektir. Müşterilerimizin bu hedeflerine ulaşabilmelerine katkıda bulunmak amacıyla, yaptığımız teknoloji ve lojistik yatırımları ile kesintisiz ürün tedariği sağlamanın yanında, ürün uzmanlığına ve bilgi mühendisliğine dayalı katma değerli hizmetler sunmaktayız.
3M KAYIŞ, sektöründe dünya markası olan KYS firmasıyla kardeş firma olup, birlikte 10.000 metrekare toplamda ve 6.000 metrekare kapalı alanda, ‘’Güç Aktarma Elemanları’’ portföyünde müşterilerimize hizmet vererek lider kuruluş durumuna gelmiştir.
3M KAYIŞ,kayış üretiminde ve güç aktarma organlarında dünya markası olan OPTİBELT distribütörlüğü ile müşterilerine en kaliteli ve yüksek performanslı ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmektedir.
Hizmet verdiği her sektörde kalite ve güveni en ön planda tutan 3M KAYIŞ , müşterilerinin verdiği destek sayesinde hızla büyüyerek ürün portöyünü arttırarak,endüstriyel çözümler prensibi doğrultusunda kendini alanında kanıtlamış dünya markası olan OPTİBELT-DESCH firması ile kaplin satışlarına başlamıştır. OPTİBELT-DESCH firması, TECNAMIC markası adı altında güçlerini birleştirerek,özellikle de müşterilerimizin beklentilerine,uyum ve samimiyet ruhuyla,katma değerli ve yüksek kalitede ürün ve hizmet tasarlayıp üretmeyi taahhüt etmektedir.
Ürün portföyümüzün arttırılması ve geliştirmesini amaçlıyarak,müşterilerimize farklı ve hızlı çözümler sunmak amacıyla 2017 yılında, TIMEPOWER ve HANDERBELT markalarını bünyemize katmış bulunmaktayız.
TIMEPOWER markası adı altında KAPLİN üretiminin çeşitliliğinin arttırılması ve ekonomik yeni çözümler üretilmesi hedeflenmiş,her geçen gün kendini yenileyerek teknik kadromuz sayesinde müşteri memnuniyetine dayanan hizmet prensibi doğrultusunda çözüm odaklı çalışmaktayız.
HANDERBELT markası ile KAYIŞ sektöründe Türkiye pazarına hızlı bir şekilde adapte olmuş ve yeni ürünlerin tasarımıyla endüstriyel teknik çözümler üretmeyi başarmış, kısa bir süre içerisinde sanayi sektöründe yerini almıştır.

        ‘’Sadece Ürünleri Değil, Bilgi ve Tecrübeyi de Depoluyoruz’’

KAPLİN sektörünün geniş yelpazesinde bütün çeşitlerimizi, www.kaplindunyasi.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.